سلام
...
.

..دنیا خیلی بی وفاست مرگم یهو میاد پیر وجوون هم
نمی شناسه میاد سراغ همه بدون هیچ شکی بیایم کاری کنیم اگه
دلخوری خدای
نکرده دشمنی با کسی داریم اشتی کنیم تا کینه ها تموم
بشه فردا 
پشیمون نشیم که چرا این کارونکردیم...

امیدوارم همه مرا ببخشندو من همه را بخشیدم ودر سفری که در پیش دارم به دعای خیرتان نیاز مبرم دارم 

در سال ۱۳۴۸ وارد نیروی هوایی
شدم . در بدو ورود می بایستی یک سری آموزشها را در نیروی هوایی می دیدیم که از آن
جمله آموزش زبان انگلیسی بود.این کلاس ها شروع آشنایی چندین ساله ی من با عباس
بابایی بود…

ایشان شخصیت خاصی داشتند واز همه متمایز بودند. در آن دوران
بیشتر استادان زن بودند از جمله استاد کلاس زبان که یک زن آمریکایی بود.

این
استاد زبان برای اینکه فرهنگ مبتذل غرب را رواج دهد،به دانشجویان پیشنهاد شرم آوری
داد که، اگر کسی امتحان پایان ترم را ۲۰ بگیرد من یک شب با او خواهم بود. بعد از
اعلام نمرات عباس ازهمه نمره اش بیشتر بود او امتحان را ۱۹ گرفته بود. من برگه او
را که دیدم تعجب کردم زیرا او یک کلمه ساده را غلط نوشته بود .

و آن استاد
هم به عباس گفت: تو عمدأ این کلمه را غلط نوشته ای تا با من نباشی. آنجا بود که من
به عظمت روحی عباس پی بردم. ایشان با این کار درس تقوا و عفت و بزرگواری را به
دیگران آموخت…

راوی:
((عظیم دربند سری))یکی از دوستان قدیمی شهید
بابایی.
 

داشتن شغلی با درآمد بالا همواره یکی از دغدغه‌های بسیاری از مردم دنیا بوده است.

کسب درآمد 6 رقمی طی یک سال آرزوی بسیاری از مردم آمریکا است؛ ولی برای رسیدن به چنین درآمدی نیاز به تلاش زیاد و هزینه بالایی است. طبق گزارش CareeCast برای رسیدن به 10 شغل پردرآمد سال 2014 نیاز به طی مدارج علمی و دانشگاهی بالایی است. 7 شغل از مجموع 10 شغل پردرآمد سال 2014 متعلق به بخش بهداشت و درمان بوده که نیازمند طی دوره‌های تحصیلی تکمیلی پس از فارغ‌التحصیلی اولیه هستند. پزشک جراح که دارای بالاترین درآمد در این لیست است و میانگین درآمد 233,150 دلار در سال را دارد، نیازمند بیش از 10 سال تلاش از زمان فارغ‌التحصیلی از مدرسه است. سایر شغل‌های این لیست نیز نیازمند سال‌ها تلاش هستند و انتخاب آن‌ها نیازمند یک تعهد درونی برای ادامه مسیر سخت پیش‌رو است.

ارین آلبرت که مشاور شغلی است در این زمینه می‌گوید:

    دانش‌آموزانی که قصد ادامه تحصیل در این رشته‌ها را دارند باید استعداد و علاقه خود را در نظر بگیرند، قبل از این که بار سنگین مطالعه این رشته‌ها را به دوش بکشند. به نظر من قبل از انتخاب این رشته‌ها حتما با افرادی که در حال حاضر مشغول کار در این رشته‌ها هستند، مشورت نمایید.زندگی همان اندازه که از اتفاقات بزرگ تشکیل شده ، نکته های کوچک هم دارد. نکته هایی که شاید همه ما آنها را بدانیم اما خوب، گاهی فراموش می کنیم. سرشاری زندگی از همین نکات کوچک است که گاهی پیش درآمد اتفاقات بزرگ و سرنوشت ساز می شوند. آنها را جدی بگیرید، هر ماه ،هر هفته یکی از این نکات را روی آینه بنویسید تا هر روز ببینید و فراموش نکنید. برای یکدیگر تعریف کنید تا برای دوستانتان هم یادآوری شود.


1 - وقتی به شدت عصبانی شدی دستهایت را در جیبهایت بگذار. 

44bc84f0e1ed28402edc68015699650f-425
در جامعه امروز افرادی هستند چه در بین مجردها و چه در بین متاهل ها که با صراحت
تمام اظهار میکنندکه می توانندبا جنس مخالف ارتباط گرم،صمیمی و پاک داشته باشند اما
منظور از این دوستی های پاک چیست؟!

آدمی در دوجنس زن و مرد آفریده شده است و خداوند گرایش این دو جنس را در نهاد
آنها سرشته است اما این ارتباط امروزه از حد خود گذشته است و از محدوده شرعی خارج
شده و سمت و سوی غربی به خود گرفته است.

ناهنجاری اجتماعی مانند بدحجابی و روابط دختران و پسران چیزی است که این روزها
زیاد دیده و شنیده میشود و مسئله ای نیست که قابل کتمان باشد.به هرحال برخی از قشر
جوان جامعه الگوهای سنتی خود را زیر پا گذاشته وروشهای غربی را در پیش گرفته اند که
شاید بخشی از این ناهنجاری ها ارتباط گسترده ایی با جنگ نرم داشته باشد.علی الخصوص
که رسانه های فارسی زبان وابسته به غرب درصدد ترویج اینگونه روابط و بی بند و باری
هستند.
این تصاویر از محل زندگی حضرت مهدی(عج) دوازدهمین امام شیعیان است که در هفته گذشته به ثبت رسیده است.براساس تاریخ و روایات، امام مهدی (ع) از هنگام ولادت در اختفا به سر می‌برد و بنا به مصالحی تولد و زندگی او آشکار نبود و بعد از رحلت پدر گرامیشان، غیبت صغرای آن حضرت، آغاز شد. امام مهدی (ع) بعد از نماز گزاردن بر پیکر پاک پدر و تدفین آن حضرت، وارد منزل شد و دیگر کسی آن حضرت را در اجتماع و در میان مردم ندید.

خانه پدر بزرگوار آن حضرت در سامرا، دو قسمت داشت؛ یک سمت برای مردان و قسمت دیگر برای زنان، یک سرداب هم زیر اتاق‌ها قرار داشت. که در روز‌های گرم، اهل خانه در آن سرداب زندگی می‌کردند.

این سرداب، امروز در ضلع شمال غربی صحن‌های عسکریین علیهم‌السلام و در پانزده‌متری بقعه و حرم مطهر قرار دارد. این صحن، به طول شصت و عرض بیست متر و دارای ایوان و شبستان است. روی سرداب، مسجدی وجود دارد که به مسجد صاحب مشهور است.
 
سایت های همسر یابی، باشیوه های خاص خود و با استفاده از حربه
های خاص و تحریک کننده این روزها تبدیل به یکی از بهترین روش های کسب در آمد برای
صاحبان خود شده اندپدیده
ازدواج اینترنتی پدیده نوظهوری است که بعد از کپی برداری های داخلی از شبکه های
اجتماعی به تدریج شکل گرفت و امروز همزمان با رشد قارچ گونه این سایتها در فضای
مجازی آمار استفاده از آن نیز روز به روز رو به افزایش است.

کاربران در چت روم ها و سایت های همسر یابی بدون اطلاع از شیوه
صحیح استفاده از آنها، سعی دارند با برقراری ارتباط با دیگران همسر ایده آل خود را انتخاب کنند.
 مهریه؛ یک ساعت اینترنت
رایگان بعلاوه اشتراک Vpn یک ساله!
ریش نوعی درمان طبیعی برای پیشگیری از پیری زودرس پوست صورت است.
بعضی‌ها گمان می‏ کنند ریش گذاشتن برای مردانی مناسب‌تر است که فرصت یا تمایل چندانی برای رسیدگی به خود ندارند درحالی که قاعده این است که آقایانی باید ریش بگذارند که زمان کافی برای رسیدگی به آن را دارند و در غیر این صورت شاید بهتر باشد ریش خود را بتراشند.

واقعیت این است که ریش گذاشتن فواید بسیار زیادی دارد؛ مثلا از نظر علمی به اثبات رسیده مردانی که ریش دارند، کمتر به سرطان پوست دچار می ‏شوند زیرا موی صورت میزان مواجهه پوست با اشعه‏ های مضر آفتاب را 90 تا 95 درصد کاهش می‏ دهد.

در واقع ریش آقایان مثل ضدآفتاب عمل می‏ کند. هرچه تراکم ریش بیشتر باشد، SPF ضدآفتابتان بالاتر است. اشعه ‏های مضر آفتاب در خط مستقیم به پوست می ‏تابند. وقتی آقایی ریش دارد، اشعه‏ های آفتاب به موی صورتش برخورد کرده و می‏ شکنند درنتیجه به پوست آسیب نمی ‏رسانند.

یکی دیگر از فواید ریش، مرطوب نگه داشتن پوست است. ریش از خشکی پوست در مواجهه با نور آفتاب و باد پیشگیری می‏ کند. ریش و سبیل همچنین با پیشگیری از ورود هاگ و گرده گیاهان به دستگاه تنفسی، احتمال ابتلا به آلرژی‏های تنفسی را کاهش می‏ دهند. از همه مهم‏تر، ریش نوعی درمان طبیعی برای پیشگیری از پیری زودرس پوست صورت است.

ریش از پوست در برابر آسیب‏های محیطی مثل سرما و باد هم محافظت می‏ کند. پوست افرادی که ریش ندارند، در اثر مواجهه پوست با نور آفتاب، باد و سرما سریع‏تر خشک و چروکیده می ‏شود. افرادی که عادت به تراشیدن موی صورت خود دارند، معمولا دچار مشکلاتی از جمله عفونت فولیکول مو می‌شوند اما در افرادی که ریش می ‏گذارند، بروز این نوع مشکلات کمتر است.

نکته آخری که می‌خواهم به آن اشاره کنم این است که ریش در مردانی که دچار سرماخوردگی و گلودرد می‌شوند، تا حدودی می‌تواند نقش درمانگری ایفا کند و باعث گرم نگه‌داشتن گلو و بهبود سریع‏تر ‏شود.

اما تمام این فواید به شرطی به دست می‌آید که آقایان فرصت کافی برای رسیدگی به بهداشت ریش خود را داشته باشند. توصیه می‌شود روزانه ریش خود را با آب و شامپو بشویید، شانه کنید و در حد متناسب، اندازه آن کوتاه نگه دارید.
تحلیل رایج امروز که «دلت پاک باشد ظاهر مهم نیست» یکی از تفاسیر وارونه و برعکس از دین در جامعه است و این نگاه غلط در ارتباط با مسئله حجاب در جامعه به شدت موج می‎زند.نگاه به ظاهر زن بی‌حجاب و بدحجاب نکنید او چنان دل پاک و مومنی دارد که این خانم‌های چادری یک صدم آن را ندارند متاسفانه به تحلیل امروزه جامعه در ارتباط با افراد بی‎حجاب تبدیل شده است.

-این گونه تحلیل‌ها تنها تحریف کردن دین خدا است.

-آیا به کسانی که دزدی می‎کند و یا زنی که قانون صریح خدا یعنی حجاب را زیر پا می‌گذارد، می‎توان گفت دلشان پاک است؟ این گونه افراد خطوط قرمز الهی را شکسته‎اند و شیطان را در دل خودشان وارد کردند و به هیچ وجه نمی‎توان آن‌ها را انسان‌های دل پاک معرفی کرد؛ چرا که گناه دل آن‌ها را آلوده کرده است.
دکتر محمدرضا صفری‌نژاد، جراح و متخصص بیماری‌های کلیه و مجاری ادرار و استاد دانشگاه:
در این مطلب سعی ‌شده به جزییات اثرهای فیزیکی رابطه زناشویی پرداخته شود. رابطه زناشویی، دارای آثار فیزیولوژیکی مثل افزایش ضربان قلب و فشارخون است که نباید آنها را با اثرهای فیزیکی رابطه زناشویی اشتباه گرفت.
بسیاری بر این باورند که داشتن رابطه به مقدار زیاد برای سلامت خوب نیست و دلیلی هم برای این باور خود ندارند. در کمال تعجب برخی مردان معتقدند مایع منی از نخاع ترشح می‌شود و بسیاری نیز بر این اعتقاد هستند که دفع بیش از حد مایع منی، باعث اتلاف مقادیر زیادی کالری و موادمغذی می‌شود که این باور به هیچ‌وجه صحت ندارد.

60 درصد حجم مایع منی ترشحات پروستات و 40 درصد آن ترشحات کیسه‌های منوی هستند. این ترشحات فاقد هرگونه ماده مفید مهم برای بدن هستند. در حقیقت یکی از روش‌های درمانی «عفونت پروستات
برای دیدن 15 گوشی برتر دنیا به ادامه ی مطلب بروید
 

کسانی که میزان مصرف مایعاتشان در روز کمتر از ١٢٠٠ سی‌سی باشد یا کمتر از یک لیتر دفع مایعات داشته باشند در معرض سنگ‌سازی قرار دارند.بر خلاف آنچه در باور مردم وجود دارد سختی آب در پدیده سنگ سازی موثر نیست بلکه حجم مایعات مصرفی ما در روز بسیار موثر است.
 

 
 

 

دین و مذهب همواره عاملی سرنوشت ساز در تحولات کشورها بوده و جنبش‌های اجتماعی فراوانی به نام آن در سراسر جهان به ویژه ایران شکل گرفته است. در این میان، استفاده ازمذهب و علائق دینی مردم برای ایجاد تغییرات گسترده سیاسی و اجتماعی حکم شمشیر دو لبه را دارد؛ زیرا هم می‌تواند از جانب مصلحان دلسوز و صادق در جهت بهبود اوضاع به کار گرفته شود و هم می‌تواند ابزاری فریبنده در اختیار استعمارگران باشد تا در پوشش آن به اهداف خود جامه عمل بپوشانند. تأسیس فرقه ضاله بهائیت در سده اخیر نمونه ای کوچک از بازیچه قرار گرفتن دین به دست استعمارگران برای تحقق اهداف شومشان است. در نوشتار ذیل مروری گذرا بر فعالیت این فرقه استعمار ساخته از بدو پیدایش تا کنون خواهیم داشت.

ریشه

بهایی‌گری از بابیت و بابیت خود از شیخی‌گری سرچشمه گرفته است.
 


استفاده از عینک آفتابی فواید
زیادی برای سلامتی دارد که بیشترین آنها حفاظت از چشم ها در برابر آسیب نور خورشید
و اشعه ماورای بنفش است.


 

عینک پلاریزه

 

در این مقاله 6 فایده مهم استفاده از عینک آفتابی را برایتان می
گوییم.

 
 پیوند زناشویی  متولدین هر ماه با سایر ماه ها

فروردین با فروردین : ( خوب ) سازگاری مثبت واقع بینی و آگاهی به صفات مثبت یکدیگر

فروردین با اردیبهشت: (متوسط) خودپسندی و میل به حاکمیت از ویژگی های مشترکشان می باشد

فروردین با خرداد : (بد ) پر جنب و جوش بی قرار تنوع طلب و سرکش

فروردین با تیر : ( متوسط ) برون گرا ایده آلیست امکان مشکل وجود دارد

فروردین با مرداد : (خوب ) پیوند موفقی خواهد بود چون هماهنگی وجود دارد

فروردین با شهریور : ( بد ) یکی پاک سرشت و انسان دوست دیگری جسور و جاه طلب

فروردین با مهر : ( بسیار خوب ) افرادی منصف و معتقد به تساوی حقوق زن و مرد
              

 

              السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا

                             علیک آلاف تحیه و ثناء
غزه کجاست؟
 


 

 

فقط به تو فکر می
کنم و همیشه تنها اولویت زندگی من هستی ، هر چیزی که بخواهی برایت فراهم می کنم و
نمی گذارم حتی یک لحظه ناراحت شوی.

 


 

 

پرسش

دوران آشنایی و روزهای اول با هم بودن ، حرف ها قشنگ است و قرار است هر دو برای
یکدیگر خانه ای بسازند، سایه بانش همه عشق ، زیر پا فرش وفا! بازار قول و قرارهای
عاشقانه داغ داغ است و زن و شوهر تازه از راه رسیده چیزهایی به هم می گویند که اگر
آنها را عملی کنند ، خوشبختی در خانه شان عضو ثابت خواهد شد.اما بسیاری از این حرف
ها خیلی زود فراموش می شود ،شاید اگر در کنار دفتر ازدواج ، هر زوجی از همان اول یک
دفتر برای ثبت قول و قرارهای شان داشته باشند و آنرا را بنویسند و امضا کنند ، دیگر
چنین اتفاقی نیافتد و لااقل یادشان نرود قرار بود چه باشند و حال چه شده اند؟